KONST / Litografier / Färglitografi 13864555
nr 1386 4555
Georges Laporte
(1926-2000), Frankrike
Färglitografi, Georges Laporte (1926-2000), Frankrike, Stilleben. Signerad, numrerad 18/25. Motivet: 32x24, yttermått inklusive ram: 50x39 cm
GeorgesLaporte, fransk bildkonstnär född 1926, död 2000.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 22 mars 2021
kl 20:13:58
200 kr
100 kr
22 mar
Georges Laporte
Läs mer om Georges Laporte